Nasze logo

Fundacja web.lex

Nasz logotyp został zaprojektowany przez panią Karolinę Krysztofiak – graficzkę i prawdziwą artystkę. Szczerze polecam Ci usługi i talent pani Karoliny. W prosty sposób znajdziesz ją na Instagramie.

Słoneczko nie znalazło się w logotypie bez przyczyny. Otóż jest ono być może najlepszym odzwierciedleniem wartości, jakie przyświecają naszej całej organizacji (mówiąc o organizacji mam na myśli wszystkie podmioty, które należą do kręgu web.lex, czyli web.lex sensu stricte, Fundację web.lex oraz web.lex Bookkeeping).

A jakie są owe wartości?

Główna wartość to pomoc drugiemu człowiekowi. Po prostu. Nie ma chyba nic piękniejszego, wznioślejszego i wartego poświęcenia niż wsparcie i pomoc komuś innemu. I nie mam na myśli jedynie zapisanej zasady, wyszczególnionej w jakimś sztucznym korporacyjnym akcie wewnętrznym normy zachowania, ale faktycznie i realne działanie. Ważne jest to, że wspieramy siebie nawzajem także w tym, abyśmy angażowali się w pomoc innym ludziom także w życiu prywatnym. Zatem pomoc bliźniemu to wartość przyświecająca (jak słońce) nam wszystkim w gronie web.lex.

Pozostałe wartości to: uśmiech, pozytywne podejście do życia, uczciwa praca, poświęcenie, nadzieja, edukacja, możliwie najlepsza obsługa klienta i możliwie najlepsza usługa.

To wszystko właśnie odzwierciedla jeden znak – Słońce. I stąd słoneczko znalazło się w logotypie naszej Fundacji.

Dlatego także w Gronie naszych klientów, kancelarii prawnych, które wspieramy w rozwoju, web.lex nazywamy Imperium Słońca.

2 komentarze do „Nasze logo

  1. Jestem wielką fanką Pana poczynań i podejścia do ludzi. Podczas naszych współprac, maile od Pana są zawsze tymi, które wywołują uśmiech i rozgrzewają serce – dosłownie wprowadza Pan słońce do życia ludzi ze swojego otoczenia.

    1. Bardzo dziękuję Pani Karolino! Bardzo miło jest mi to słyszeć z Pani ust 🙂

      Jeszcze raz dziękuję Pani za tak wspaniałe logo naszej Fundacji 🙂
      Rafał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *